Golnit PGLA Sütür

Golnit PGLA Sütür

Stok Durumu: Stokta Yok

Golnit PGLA Sütür,% 90 glikolid ve% 10 L-laktitten yapılmış bir kopolimerden oluşan sentetik, emilebilir, steril bir cerrahi sütürdür. Kalsiyum stearat ve 30:70 poli (glikolid-ko-L-laktit) ile kaplanmıştır. Bu üründe kullanılan kopolimerlerin antijenik olmadığı, pirojenik olmadığı ve emilim sırasında sadece hafif bir doku reaksiyonu ortaya çıkardığı bulunmuştur. Sütürler boyalı ve boyanmamış (doğal) olarak mevcuttur. Kaplı PGLA sütür dokuda ve fibröz bağ dokusunun içe doğru büyümesinde minimal bir akut enflamatuar reaksiyona neden olur. Aşamalı gerilme mukavemeti kaybı ve nihai olarak kaplanmış PGLA sütürün emilimi, hidroliz yoluyla meydana gelir, burada kopolimer, daha sonra vücutta emilen ve metabolize edilen glikolik ve laktik asitlere bozunur. Emilim, gerilme mukavemetinde bir kayıp olarak başlar ve bunu bir kütle kaybı takip eder. PGLA sütürün tutma gücü, in-vivo olarak 14 gün sonra başlangıçtaki gücün yaklaşık% 60'ıdır. PGLA'nın absorpsiyonu esasen 90 günde tamamlanır.

Golnit PGLA Sütür

ÖZELLİKLERİ

 
·         PGLA Sütür sentetik, emilebilir, steril bir cerrahi sütürdür
 
·         PGLA sütür USP boyutu 7-0 ila 2 arasında mevcuttur
 
·         Bu üründe kullanılan kopolimerlerin antijenik olmadığı, pirojenik olmadığı ve emilim sırasında sadece hafif bir doku reaksiyonu ortaya çıkardığı bulunmuştur.
 
·         PGLA sütürün tutma gücü, in-vivo olarak 14 gün sonra başlangıçtaki gücün yaklaşık% 60'ıdır. PGLA'nın absorpsiyonu esasen 90 günde tamamlanır